Evi?S Studios
Apartment

Lefkada Island, Greece
Kathisma, 31080, Ayios Nikitas, GR, Lefkada
Evi’s Studios is conveniently located 2.5 km away from the white-sandy beach of Kathisma and 2.5 km from the seaside village of Agios Nikitas. It offers tastefully furnished units with kitchenette and provides free Wi-Fi throughout.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!