George

Lefkada Island, Greece
NIDRI, LEFKADA, GR
Tripadvisor Score: 4.5
Nestled among the verdant hills of Nidri village, just 200m from the beach, G. George hotel in Lefkada is a dreamy retreat in the heart of nature. Our renovated family-friendly hotel in Lefkada is the perfect place to immerse yourself in relaxation and get away from it all in a peaceful environment!

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • Restaurant
  • Room service
  • Safe deposit box
  • Pets allowed
  • 24-Hour Reception / Front Desk

Room facilities

May include:, Bath Amenities

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!