Ianos

Lefkada Island, Greece
MARINA LEFKADAS, LEFKADA, GR
Our hotel, placed in the heart of Lefkas' Marina, is 200m far from the city center. The benefits of its position include a wonderful view of the city and the sea.

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • Room service
  • Safe deposit box
  • Airport / Port Transfer Service

Room facilities

May include:, ADSL Internet Connection

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!