Iliovasilema Hotel

Lefkada Island, Greece
Aneksartisias, Mytikas, Preveza
When you stay at this aparthotel in Preveza, you'll be on the beach and 9 minutes by car from Nikopolis Archaelogical Museum. This beach aparthotel is 3.9 mi (6.3 km) from Preveza Public Library and 4.4 mi (7.1 km) from Preveza Port.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!