Villa Inna

Lefkada Island, Greece
Mikros Gialos, Poros, Lefkada
Located in Lefkada, this villa is a 4-minute drive from Mikros Gialos Beach and 6 minutes from Analipsi Church. This 4-star villa is 26 mi (41.8 km) from Milos Beach and 26.4 mi (42.4 km) from Egremni Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!