Ionian Breeze Studios

Lefkada Island, Greece
PAREDROU EFSTTHIOU MAVROULI, AGIOS IOANNIS, LEFKADA, GR
Tripadvisor Score: 4.5
Set amidst the lush Ionian surroundings, the family-run Ionian Breeze offers tastefully furnished studios with free Wi-Fi access, 400 metres away from Agios Ioannis Beach. The cente of Lefkada’s main town is 2 km away.  The air-conditioned Ionian Breeze Studios feature iron beds and warm colours. They include a kitchenette with fridge, cooking rings and microwave, as well as a TV. Each unit opens out to a balcony with views of the garden and the mountains. In the main town of Lefkada, you will find shops, bars and restaurants serving local cuisine. At 1 km, you can also reach Myloi Beach, while Aktion Airport is at 20 km. Free private parking is available on site. 

прикажи повеќе

Hotel facilities

Pets allowed, Heating

Room facilities

May include:, Oven

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!