Irida

Lefkada Island, Greece
DIONISIOS & ANASTASIOS LIVITSANOS, 2 KM - KARIA, RACHI - APOLPAINA, 31100
Located in Lefkada, Hotel Irida is within a 10-minute drive of Monastery of Faneromeni and Faneromenis Monastery. This apartment is 7.5 mi (12 km) from Milos Beach and 8.9 mi (14.4 km) from Kathisma Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!