Villas Karya

Lefkada Island, Greece
Karya Street, Lefkada
With a stay at this villa in Lefkada, you'll be 8.5 mi (13.7 km) from Milos Beach and 8.6 mi (13.9 km) from Kathisma Beach. This villa is 15.7 mi (25.3 km) from Egremni Beach and 20.5 mi (33 km) from Porto Katsiki Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!