Katerina Lefkada
Apartment

Lefkada Island, Greece
Ponti, 31082, Vasiliki, GR, Lefkada
Offering air-conditioned rooms with a balcony overlooking Vassiliki Bay or the hotel’s gardens, the family-run Katerina Lefkada is just a 10-minute walk from Ponti Beach. It features a brand new seasonal swimming pool, paddling pool, free Wi-Fi and a buffet breakfast.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!