Red Tower Hotel Lefkada

Lefkada Island, Greece
Nikiana, Lefkada
Red Tower Hotel is perfectly located for both business and leisure guests in Lefkada. The property offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Service-minded staff will welcome and guide you at Red Tower Hotel. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find clothes rack, sofa, air conditioning, heating, wake-up service. The property offers various recreational opportunities. Convenience and comfort make Red Tower Hotel the perfect choice for your stay in Lefkada.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!