Manora

Manora

4.5 125 прегледи Tripadvisor Scor: 4.5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR12544EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Aurora

Hotel Aurora

4 427 прегледи Tripadvisor Scor: 4
Локација: На островот Лошињ, Хрватска Сместување: Сите соби во хотелот се опремени со директна телефонска линија, сателитска ТВ, мини бар, сеф, тоалет со туш кабина или када, фен, клима уред, WI FI. Типови на соби: стандардни соби (20-25м2) макс. 2 лица, премиум соби (31м2) макс. 2+2 лице, апартман (37м2) една спална соба и една дневна соба макс. 2+2 лица. Услуга: BB – ноќевање со појадок Хотелски содржини: 24 часовна рецепција, хотелски ресторан со летна тераса, лоби бар. Велнес и спа центар со внатрешен базен (морска вода), маникир и педикир, солариум, финска сауна, турска бања, био сауна, тепидариум, ледена фонтана и опремена теретана. Надворешен базен со морска вода. Плажа: На 50м од хотелот. Плажата е каменеста со можност за наем на лежалки, чадори. https://www.losinj-hotels.com/en/hotels-and-villas/hotel-aurora/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR12157EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Aurora

Hotel Aurora

4 427 прегледи Tripadvisor Scor: 4
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR15792EUR
за 2 возрасни
видете детали
Vespera

Vespera

Waterfront Beach/2 Km From City Center видете хотел на мапата
4 282 прегледи Tripadvisor Scor: 4
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR20976EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Bellevue

Hotel Bellevue

5 308 прегледи Tripadvisor Scor: 5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR27408EUR
за 2 возрасни
видете детали
Boutique Hotel Alhambra

Boutique Hotel Alhambra

5 59 прегледи Tripadvisor Scor: 5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR48112EUR
за 2 возрасни
видете детали