По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
пребарување
Hotel Mavrovo (Fersped)

Hotel Mavrovo (Fersped)

Локација: Хотелот се наоѓа во ски центарот Маврово, во близина на Ски терените. Сместување: Хотелот располага со 20 соби опремени со телевизор, туш и када. Содржини: Хотелот Фершпед нуди скијачка школа, ски остава, WI-Fi интернет на јавни површини, јавен паркинг (според расположливост)
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR8433EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL SPORT

HOTEL SPORT

Локација: Во центарот на Маврово. Сместувачки капацитети: Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани. Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера). Хотелски содржини: ресторан, бар.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR11600EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL BISTRA

HOTEL BISTRA

Локација: во близина на Мавровско Езеро и во близина на трите ски лифта. Сместување: 118 кревети во стандардни двокреветни соби, делукс соби и деликс соби со џакузи, Опременост на собите: соби со џакузи бањи, телефон, ТВ, фен... Услуга: HВ (ноќевање со појадок и вечера) Содржини: бар, сауна, ресторан, затворен базен, џакузи, конференциска сала, клуб “Ratrac”, спортски терени за кошарка, фудбал, тенис, фитнес сала.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR12700EUR
за 2 возрасни
видете детали