HOTEL SPORT

Mavrovo, Macedonia
од
EUR5400EUR
2 возрасни
Локација: Во центарот на Маврово. Сместувачки капацитети: Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани. Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера). Хотелски содржини: ресторан, бар.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!