Hotel Astoria, Sure Hotel Collection by Best Western

Hotel Astoria, Sure Hotel Collection by Best Western

Milan, Italy
Viale Murillo, 9, Milan
Located in Milan, Hotel Astoria, Sure Hotel Collection by Best Western is within a 15-minute drive of Santa Maria delle Grazie and Milan Convention Centre (MIC). This hotel is 2.9 mi (4.7 km) from Teatro alla Scala and 3 mi (4.9 km) from Bocconi University.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!