Hotel Aurelia Milano Centrale

Hotel Aurelia Milano Centrale

Milan, Italy
Via Nicola Piccinni 25, Milan
Want to save money while travelling? It’s easy! Hotel «Hotel Aurelia Milano Centrale» is located in Milan. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Loreto, City park named Indro Montanelli and Natural Science Museum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!