Hotel Da Vinci Milano

Milan, Italy
Via Senigallia 6, Milan
од
EUR6525EUR
2 возрасни
Property Location
With a stay at Hotel Da Vinci Milano in Milan, you'll be a 4-minute drive from Instituto Ortopedico Galeazzi and 6 minutes from Niguarda Ca Granda Hospital. This 4-star hotel is 5.7 mi (9.2 km) from Teatro alla Scala and 5.9 mi (9.5 km) from Piazza del Duomo.
Dining
At enjoy a satisfying meal at the restaurant. Cooked-to-order breakfasts are available daily for a fee.
Business, Other Amenities
Featured amenities include complimentary wired Internet access, a business center, and a safe deposit box at the front desk.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!