Hotel Gran Duca Di York

Milan, Italy
Via Moneta 1, Milan
од
EUR27800EUR
2 возрасни
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Hotel Gran Duca Di York» is located in Milan. This hotel is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Biblioteca Ambrosiana, Cordusio and Galleria Vittorio Emanuele II.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!