Hotel Palazzo delle Stelline

Hotel Palazzo delle Stelline

Milan, Italy
Corso Magenta 61, Milan
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Hotel Palazzo delle Stelline» is located in Milan. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Santa Maria delle Grazie, Museo Nazionale Scienza e Tecnologia Leonardo da Vinci and Cadorna.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!