Hotel Prestige

Milan, Italy
VIA PER BELLUSCO, ORNAGO, IT
The hotel enjoys a quiet location, just 300 metres from the centre of Ornago. The hotel offers elegantly furnished rooms featuring a private balcony and free Wi-Fi. There is an on-site parking for the convenience of guests travelling by car. Guests will be able to enjoy refreshing beverages and delicious snacks and meals on the hotel's American bar. The establishment is only 3 km from the A4 Highway, 30 km from the International airport of Orio Al Serio and 60 km from the International airport of Milan Malpensa. The hotel is well connected to Monza and Milan, the F1 Monza circuit is only a 20-minute drive away from the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!