Park Hyatt Milano

Milan, Italy
Via Tommaso Grossi 1, Milan
Park Hyatt Milan is perfectly located for both business and leisure guests in Milan. The hotel offers a wide range of amenities and perks to ensure you have a great time. Service-minded staff will welcome and guide you at the Park Hyatt Milan. Some of the well-appointed guestrooms feature sofa, air conditioning, heating, desk, mini bar. The hotel offers various recreational opportunities. No matter what your reasons are for visiting Milan, Park Hyatt Milan will make you feel instantly at home.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!