Igiban Hotel Milano

Milan, Italy
VIA PELLEGRINO ROSSI 45, MILAN, IT
Bovisa - Maciachini поглед на мапата
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Igiban Hotel Milano» is located in Milan. This hotel is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Affori Centro, Parco Sempione and Pinacoteca di Brera.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!