IH Hotels Milano Regency

Milan, Italy
Via G. Arimondi, 12, Milan
од
EUR5340EUR
2 возрасни
With a stay at IH Hotels Milano Regency in Milan, you'll be a 4-minute drive from Milan Convention Centre (MIC) and 10 minutes from Arco della Pace. This 4-star hotel is 2.3 mi (3.7 km) from Santa Maria delle Grazie and 3 mi (4.9 km) from Teatro alla Scala.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!