Italiana Hotels Milan Rho Fair

Italiana Hotels Milan Rho Fair

Milan, Italy
VIA ALESSANDRO VOLTA SNC, RHO, 20017
од
EUR18592EUR
2 возрасни
This hotel is located about 300 metres from the Rho Fiera metro station and a short drive from the Fiera Milano exhibition centre. Milan, Italy's fashion capital is just 18 km away and the property is conveniently set, just 35 minutes by taxi from Malpensa Airport. This air-conditioned city and business hotel offers 135 modern rooms and additional amenities. The conference facilities and business services are available to business travellers and guests will appreciate the wireless Internet access. Visitors can also take advantage of the car park. This property is an elegant home away from home, with rooms featuring high ceilings, wooden floors, large bathrooms and individually regulated air conditioning.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!