Italianway - Naviglio Pavese 112

Italianway - Naviglio Pavese 112
Apartment

Milan, Italy
Alzaia Naviglio Pavese, 112, Milan
A great option for family vacation: apartment «Italianway - Naviglio Pavese 112» is located in Milan. This apartment is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Famagosta, Naviglio Grande and Porta Ticinese.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!