Italianway - P. Castaldi 17

Italianway - P. Castaldi 17
Apartment

Milan, Italy
Via Panfilo Castaldi 17, Milan
The best kind of vacation is when you come somewhere new and it feels like home: apartment «Italianway - P. Castaldi 17» is located in Milan. This apartment is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — City park named Indro Montanelli, Repubblica and Villa Reale.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!