Klima Hotel Milano Fiere

Milan, Italy
VIA VENEZIA GIULIA, 8, MILAN, ITALY
Located in the business district, this is a modern and elegant hotel in the area of Fiera Milano Rho in Milan. There are many great attractions nearby, including San Siro Stadium and Mazda Palace-Milan, and it is only 5 km away from Fiera Milano Exhibition Centre. Also close by are San Siro Race Course and Museo d'Arte Paolo Pini. A big variety of cocktails and spirits is available at the hotel's bar. The hotel's restaurant serves both local specialities and international cuisine. Only 6 km from Milan's city centre, the hotel is right by the A4 Autostrada Serenissima motorway exit.Located in the business district, this is a modern and elegant hotel in the area of Fiera Milano Rho in Milan. There are many great attractions nearby, including San Siro Stadium and Mazda Palace-Milan, and it is only 5 km away from Fiera Milano Exhibition Centre. Also close by are San Siro Race Course and Museo d'Arte Paolo Pini. A big variety of cocktails and spirits is available at the hotel's bar. The hotel's restaurant serves both local specialities and international cuisine. Only 6 km from Milan's city centre, the hotel is right by the A4 Autostrada Serenissima motorway exit.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!