L'Isola di Romy Bed & Breakfast

L'Isola di Romy Bed & Breakfast

Milan, Italy
11 Via Toce,Milan,20159,IT, Milan
With a stay at L'Isola di Romy Bed & Breakfast in Milan (Porta Garibaldi), you'll be convenient to Corso Como and Arco della Pace. This bed & breakfast is within close proximity of Pirelli Tower and Photology.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!