Modern Loft Stelvio21
Cottages_and_Houses

Milan, Italy
21 Viale Stelvio, Milan
Active or laid-back vacation, it’s up to you to decide. Cottage «Modern Loft Stelvio21» is located in Milan. This cottage is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the cottage. Places nearby: Zara, Piazza Gae Aulenti and Cimitero Monumentale.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!