Studio Luna
Apartment

Milan, Italy
Via Prospero Finzi 6 , Distretto Viale Monza, 20126 Milan, Italy, Milan
од
EUR9800EUR
2 возрасни
The best kind of vacation is when you come somewhere new and it feels like home: apartment «Studio Luna» is located in Milan. This apartment is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Gorla, Pinacoteca di Brera and La Scala.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!