Luxury Suite Milano Duomo

Luxury Suite Milano Duomo

Milan, Italy
Via Baracchini, 1, Milan
од
EUR42500EUR
2 возрасни
The guest house comfort instead of a hotel! Guest house «Luxury Suite Milano Duomo» is located in Milan. This guest house is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house. Places nearby: Royal Palace, Milan Cathedral and Cathedral Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!