Magna Pars - L’Hotel à Parfum

Magna Pars - L’Hotel à Parfum

Milan, Italy
Via Forcella 6, Milan
With a stay at Hotel Magna Pars Suites in Milan (Navigli), you'll be within a 15-minute drive of Santa Maria delle Grazie and Bocconi University. This 5-star hotel is 3 mi (4.9 km) from Teatro alla Scala and 3.1 mi (4.9 km) from Cathedral of Milan.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!