Melia Milano

Milan, Italy
VIA MASACCIO, 19
Facilities and services include reception open 24 hrs, a restaurant, lounge bar, wireless internet throughout the hotel (extra charge), elevator, fitness center (extra charge), a indoor pool (extra charge), pool table, laundry service (extra charge), business center, several meeting rooms, room service 24 hrs and parking (extra charge). The rooms feature TV, telephone, air conditioning, working desk, safety box, hairdryer and a mini bar. Address: Via Masaccio No.19, 20419, Milan, Italy.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!