MI-TORN66AT - Torino 66
Apartment

Milan, Italy
Via Torino 66, Milano (MI), Milan
од
EUR36433EUR
2 возрасни
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «MI-TORN66AT - Torino 66» is located in Milan. This apartment is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Basilica of San Lorenzo Maggiore, Biblioteca Ambrosiana and Missori.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!