Motel Miami

Milan, Italy
Via Nuova Rivoltana, 98, 20090 Pioltello Mi, Italy, Piotello
Here’s all you need to spend a night! Mini-hotel «Motel Miami» is located in Piotello. This mini-hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the mini-hotel — Cascina Burrona, Royal Palace and Milan Cathedral.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!