Michelangelo 81
Apartment

Milan, Italy
Via Carlo Farini 81, Milan
од
EUR8150EUR
2 возрасни
Location
The best kind of vacation is when you come somewhere new and it feels like home: apartment «Michelangelo 81» is located in Milan. This apartment is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Maciachini, Cimitero Monumentale and Piazza Gae Aulenti.
At the apartment
Pets are welcome here.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 10:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!