Milan Apartment Rental
Apartment

Milan, Italy
Via Pergolesi 31, Milan
од
EUR172525EUR
2 возрасни
Looking for a home comfort: apartment «Milan Apartment Rental» is located in Milan. This apartment is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Caiazzo, City park named Indro Montanelli and Piazza Gae Aulenti.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!