MO.OM Hotel

Milan, Italy
15 VIA SAN FRANCESCO, OLGIATE OLONA - VA, IT
од
EUR6533EUR
2 возрасни
A modern design hotel. The rooms feature air-conditioning, and the private bathroom comes with a Tatami floor in the shower, providing a natural foot massage. It features parking, Wi-Fi and international TV channels, as well as a spa with indoor pool. The spa centre features a Turkish bath, a sauna and a fitness centre (fee/ supplement requested). Massages are available on request. The hotel is located in Olgiate Olona, 15 km away from Milan Malpensa Airport.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!