Mokinba Hotels Montebianco

Mokinba Hotels Montebianco

Milan, Italy
Via Monte Rosa 90, Milan
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Mokinba Hotels Montebianco» is located in Milan. This hotel is located in 4 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Lotto, Santa Maria delle Grazie and Parco Sempione.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!