Rio monolocale
Apartment

Milan, Italy
Viale Lunigiana 23, Milan
Location
A great option for family vacation: apartment «Rio monolocale» is located in Milan. This apartment is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Sondrio, Piazza Gae Aulenti and City park named Indro Montanelli.
At the apartment
Want to be always on-line? Wi-Fi is available. Pets are welcome here.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 10:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!