Montini

Milan, Italy
VIA GIUSEPPE DI VITTORIO,39
This modern hotel is located in Peschiera Borromeo, enjoying close proximity to a host of attractions and activities. Guests will find themselves in a great setting from which to explore the area. This modern hotel welcomes guests with warm hospitality and the promise of a comfortable stay. The guest rooms are spacious, tastefully appointed and come complete with modern conveniences. Guests are invited to avail of the many facilities and services that the hotel has to offer. Guests can enjoy a delightful meal in the elegant surroundings of the restaurant. Those travelling for work purposes will appreciate the hotel's 3 conference rooms.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!