MOXY Milan Malpensa Airport

MOXY Milan Malpensa Airport

Milan, Italy
MILAN MALPENSA AIRPORT, TERMINAL 2, SOMMA LOMBARDO, IT
од
EUR10729EUR
2 возрасни
This lovely hotel is in Malpensa Airport. A total of 162 guest rooms are available for guests' convenience. Those who stay at this establishment may take advantage of the Wi-Fi connection on public areas. This hotel offers 24-hour reception for guests' convenience. Guests may take advantage of the car park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!