Navigliotel 19

Milan, Italy
Via Binda 19 20143 Milano,Via Binda, Milan
You’ll be sleeping tight! Hotel «Navigliotel 19» is located in Milan. This hotel is located in 4 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Romolo, Museo Nazionale Scienza e Tecnologia Leonardo da Vinci and Santa Maria delle Grazie.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!