Nettuno

Milan, Italy
Via Tadino Alessandro,27
The Neptune Hotel is a 10-minute walk from Milan Central Train station and near the shopping area of Corso Buenos Aires. The rooms are equipped with private bathroom, hairdryer, bathroom, TV, telephone, alarm clock, heating, air conditioning and WiFi Internet. The property has English-speaking staff, 24-hour reception, luggage storage and vending machines for hot and cold drinks. The hotel is located close to shopping, restaurants and the subway stop.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!