NotaMi - Colorful Apartment Porta Romana

NotaMi - Colorful Apartment Porta Romana
Apartment

Milan, Italy
Via Pier Lombardo, 23, Milan
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «NotaMi - Colorful Apartment Porta Romana» is located in Milan. This apartment is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Porta Romana, Museo del Novecento and Torre Velasca.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!