numa | Camperio Rooms & Apartments

numa | Camperio Rooms & Apartments
Apartment

Milan, Italy
Via Camperio 9, Milan
од
EUR35967EUR
2 возрасни
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «numa | Camperio Rooms & Apartments» is located in Milan. This apartment is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Cairoli, Sforza Castle and Biblioteca Ambrosiana.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!