OstellOlinda

Milan, Italy
Via Ippocrate 45 20161 Milan,Via Ippocrate, Milan
од
EUR6800EUR
2 возрасни
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «OstellOlinda» is located in Milan. This hotel is located in 6 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Affori FN, Parco Sempione and Pinacoteca di Brera.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!