Residence Domus

Milan, Italy
Viale Abruzzi 67 20131 Milano,Viale Abruzzi, Milan
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Residence Domus» is located in Milan. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Loreto, City park named Indro Montanelli and Natural Science Museum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!