Sina De la Ville

Milan, Italy
Via Ulrico Hoepli 6, Milan
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Sina De la Ville» is located in Milan. This hotel is located in the center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Galleria Vittorio Emanuele II, Duomo and Milan Cathedral.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!