Studio Ressi
Apartment

Milan, Italy
Via Ressi, 16, Bicocca - Zara, 20125 Milan, Italy, Milan
од
EUR7257EUR
2 возрасни
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Studio Ressi» is located in Milan. This apartment is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Sondrio, Piazza Gae Aulenti and Pinacoteca di Brera.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!