Style Suite Milan
Apartment

Milan, Italy
Via Pucci 6, Fiera Milano City, 20145 Milan, Italy, Milan
од
EUR17367EUR
2 возрасни
Looking for a home comfort: apartment «Style Suite Milan» is located in Milan. This apartment is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Domodossola, Parco Sempione and Cimitero Monumentale.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!